Dziękujemy wszystkim naszym Pacjentom i Pacjentkom za zaufanie, życzliwość i okazane nam serce.

Dziękujemy lekarzom/lekarkom i specjalistom/specjalistkom za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną oraz zaangażowanie w wykonywany zawód.

Dziękujemy naszym Partnerom za lata udanej współpracy, dzięki której możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zdrowie to jedna z najważniejszych dla wielu z nas wartości. Dbanie o zdrowie polega przede wszystkim na codziennej dbałości o swój organizm czy drobnych zmianach w stylu życia. Trzeba jednak pamiętać o tym, że część chorób w początkowej fazie przebiega bezobjawowo. Dlatego znaczącą rolę w zdrowym życiu pełni profilaktyka.

Rok 2023 upłynął nam pod znakiem intensywnej pracy. W naszym Centrum Medycznym można było skorzystać z porad następujących specjalistów i specjalistek:

  • Lekarz onkolog
  • Lekarz kardiolog
  • Lekarz gastroenterolog
  • Lekarz hematolog
  • Psycholog

Nasi lekarze i lekarki każdego dnia dokonywali analizy stanu zdrowia naszych pacjentów oraz diagnozy pozwalającej wykryć ewentualne choroby, ale również doradzali jak samodzielnie kontrolować swój organizm w ramach profilaktyki oraz rozpoznawać sygnały wskazujące na zmiany chorobowe.

W Centrum Medycznym Na Rudzkiej wykonywaliśmy również badania diagnostyczne: USG ( jamy brzusznej, układu moczowego i jąder, szyi, ślinianek, tarczycy, serca, piersi), EKG oraz badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia).

Wszystkie zainteresowane osoby mogły skorzystać z zabiegów hipertermii miejscowej i głębokiej oraz terapii simontonowskiej.

Systematycznie publikowaliśmy artykuły na naszym blogu, gdzie dzieliliśmy się poradami jak dbać o zdrowie oraz publikowaliśmy posty na naszym Fanpage.

Każdego dnia jesteśmy dla Was, aby Was leczyć oraz poprawiać komfort Waszego życia.

Bardzo cieszymy się, że tak licznie nas odwiedzacie. Mobilizuje nas to do dalszego działania, doskonalenia i aktualizacji wiedzy medycznej, poszerzania jej o informacje o zmianach i innowacjach, aby dostarczać naszym pacjentom optymalnych rozwiązań.

Zapraszamy Was serdecznie w Nowym Roku! Pamiętajcie: zdrowie jest najważniejsze i warto o nie dbać!