Nasi specjaliści

Poznaj specjalistów Centrum Medycznego Na Rudzkiej w Rybniku!

Więcej informacji

Ordynator Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku, specjalista chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej i medycyny paliatywnej. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej oraz europejskiego stowarzyszenia European Society of Medical Oncology. Wiceprzewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Onkologii. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych.

507 030 501

dr n. med. Jacek Kabut

lekarz onkolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej. Asystent Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych.

507 030 501

lek. Tomasz Kampik

lekarz kardiolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog, specjalista kardiolog.
Asystent Oddziału Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.

507 030 501

lek. Dominika Duda-Pyszny

lekarz kardiolog

Więcej informacji

Lekarz Oddziału Kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W trakcie specjalizacji z kardiologii. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka.

507 030 501

Więcej informacji

Specjalista ortopeda. Młodszy asystent Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.

507 030 501

lek. Karol Holona

lekarz gastroenterolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Asystent Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Wodzisławiu-Śląskim i Rydułtowach.

507 030 501

mgr Marta Banout

psycholog

Więcej informacji

Absolwent psychologii, doktorant na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Certyfikowany Terapeuta Simontonowski (www.simonton.pl). Ukończyła kursy Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Dialogu Motywującego. Pracownik oddziału onkologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Doświadczenie w pracy zdobyła podczas praktyk i wolontariatu w szpitalu psychiatrycznym i hospicjum, prowadząc serie warsztatów psychoedukacyjnych dla młodzieży oraz uczestnicząc w programie konsultacji dla pacjentów z cukrzycą. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół psychologii zdrowia i jakości życia, zwłaszcza w obszarze psychoonkologii, psychosomatyki i profilaktyki zdrowotnej oraz wokół zagadnień związanych z komunikacją medyczną.

507 030 501

Więcej informacji

Dietetyk kliniczny, technolog żywności, absolwentka studiów doktoranckich z tego samego zakresu, aktualnie w trakcie realizacji pracy doktorskiej. Pasjonatka zdrowego odżywiania, gastronomii i aktywnego trybu życia. Współpracuje z pacjentami onkologicznymi oraz bariatrycznymi oraz alergikami. Wspomaga dietą osoby przed rozpoczęciem leczenia oraz w trakcie niego, kiedy pojawiają się dolegliwości związane z zastosowaną terapią. Autorka książek: „ Nie daj się rakowi! Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej” oraz „Nie daj się alergii. Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych”. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, współpracuje ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych. Prowadzi zajęcia dla studentów, szkolenia dla farmaceutów, dietetyków oraz lekarzy z zakresu dietetyki, stosowania suplementacji, interakcji suplementów z lekami i żywnością. Edukatorka żywieniowa dorosłych, dzieci oraz młodzieży.

507 030 501

lek. Joanna Kłosowska-Holona

diagnostyka obrazowa

Więcej informacji

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, asystent Zakładu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.

507 030 501

lek. Robert Sierny

diagnostyka obrazowa

Więcej informacji

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, asystent Zakładu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku

507 030 501

Umów wizytę!