Nasi specjaliści

Poznaj specjalistów Centrum Medycznego Na Rudzkiej w Rybniku!

Więcej informacji

Ordynator Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku, specjalista chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej i medycyny paliatywnej. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej oraz europejskiego stowarzyszenia European Society of Medical Oncology. Wiceprzewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Onkologii. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych.

507 030 501

dr n. med. Jacek Kabut

lekarz onkolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej. Asystent Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych.

507 030 501

lek. Tomasz Kampik

lekarz kardiolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog, specjalista kardiolog.
Asystent Oddziału Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.

507 030 501

lek. Dominika Duda-Pyszny

lekarz kardiolog

Więcej informacji

Lekarz Oddziału Kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W trakcie specjalizacji z kardiologii. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka.

507 030 501

Więcej informacji

Specjalista ortopeda. Młodszy asystent Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.

507 030 501

lek. Karol Holona

lekarz gastroenterolog

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Asystent Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Wodzisławiu-Śląskim i Rydułtowach.

507 030 501

Więcej informacji

Specjalista chorób wewnętrznych, hematolog. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracowała w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach, obecnie zatrudniona na Oddziale Onkologii z Pododdziałem Hematologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku.

507 030 501

mgr Marta Banout

psycholog

Więcej informacji

Psycholożka, certyfikowana terapeutka Terapii Simontonowskiej (www.simonton.pl), edukatorka seksualna, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doktorantka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Na co dzień pracuje w Centrum Medycznym „Na Rudzkiej” i na Oddziale Onkologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku oraz w centrum terapeutycznym „Konkret” w Gliwicach. Ukończyła kursy Racjonalnej Terapii Zachowania, Dialogu Motywującego oraz szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej osobom LGBTQ+. Jest autorką artykułów (m.in. w czasopismach „Psychologia w praktyce” i „Charaktery”); bierze udział w projektach społecznych (m.in. www.nieobrazsieale.pl); prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych (dotyczące m. in. komunikacji, higieny zdrowia psychicznego, stresu i profilaktyki zdrowotnej). 

Psycholożka, certyfikowana terapeutka Terapii Simontonowskiej (www.simonton.pl), edukatorka seksualna, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

507 030 501

lek. Joanna Kłosowska-Holona

diagnostyka obrazowa

Więcej informacji

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, asystent Zakładu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.

507 030 501

lek. Robert Sierny

diagnostyka obrazowa

Więcej informacji

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, asystent Zakładu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku

507 030 501

Umów wizytę!