Badania profilaktyczne to bardzo ważny element dbania o własne zdrowie. Okres pandemii spowodował, że do lekarza zgłaszamy się rzadziej, kiedy już dolegliwości związane z chorobą są niepokojące. Mając na uwadze fakt, iż często choroba w początkowym stadium nie daje żadnych sygnałów lub są one niewielkie, w ostatnim czasie coraz więcej zgłasza się do nas osób w zaawansowanym stadium choroby.

Zachęcamy zatem do badań profilaktycznych, które pozwalają upewnić się, że wszystko jest w porządku lub wykryć chorobę na wczesnym etapie, dzięki czemu rokowania są lepsze.

Jak skorzystać z badań w Centrum Medycznym „Na Rudzkiej” w Rybniku?

Przypominamy, iż w Centrum Medycznym „Na Rudzkiej” w Rybniku można wykonać następujące badania:

Badania USG:

  • jamy brzusznej,
  • układu moczowego i jąder,
  • szyi,
  • ślinianek,
  • tarczycy,
  • serca,

Dostępne jest również badanie EKG.

Badania wykonujemy za pomocą nowoczesnego i wysokiej klasy aparatu ultrasonograficznego firmy Philips.

W naszym Centrum wykonujemy też badania endoskopowe (gastroskopia i kolonoskopia), również w znieczuleniu.

Czy potrzebuję skierowania od lekarza?

Na badanie w naszym Centrum Medycznym nie jest potrzebne skierowanie. Wystarczy umówić się na wizytę i przyjść na badanie w wyznaczonym terminie.

Jak długo czeka się na badanie?

Dokładamy wszelkich starań, aby termin oczekiwania na badanie był jak najkrótszy. Staramy się też na bieżąco zarządzać terminami, które zwolnią się nagle, umożliwiając innym pacjentom wcześniejsze skorzystanie z badania, szczególnie mając na uwadze przypadki pilne.

Ile będzie mnie kosztować badanie?

Tutaj sprawdzisz ceny naszych badań CENNIK

Jak umówić się na wizytę?

Aby umówić się na wizytę należy zadzwonić pod numer telefonu 507 030 501 w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Zapraszamy!

Pamiętajmy, że nie każde dolegliwości oznaczają poważną chorobę i nie każde badanie kończy się jej wykryciem, a profilaktyka zapobiega rozwojom chorób. Dbajmy o siebie i swoje zdrowie!