Dietetyk

Zapraszamy do Centrum Medycznego Na Rudzkiej w Rybniku!

Dietetyk

 

STWÓRZ DOBRE WARUNKI DO ŻYCIA W ZDROWIU.

Właściwe odżywianie pozwala ograniczyć ryzyko zachorowalności i zapewnić zdrowe życie dla całej rodziny.

Zdrowie wymaga kompleksowego podejścia do Twojego organizmu, a to co jemy ma ogromny wpływ na nasza kondycję.

Czasem mała modyfikacja codziennych przyzwyczajeń powoduje, że osiągamy znacznie lepsze rezultaty w walce o nasze zdrowie.

Z porad dietetyka warto skorzystać zarówno w trakcie choroby, wspomagając naturalny proces walki organizmu z chorobą za pomocą indywidualnie dopasowanej diety, ale także w ramach profilaktyki zmniejszając ryzyko powstania i rozwoju choroby, oraz tworząc dobre warunki do życia w zdrowiu dla całej rodziny.

Na szczególną uwagę zasługuje rola dietetyka w walce z otyłością/niedożywieniem. Dzięki poradom dietetyka zadbasz o swój organizm dostarczając odpowiednią ilość i jakość składników odżywczych, urozmaicisz swoją dietę i wprowadzisz zasady zdrowego żywienia.

Zadbaj o swoje zdrowie wzmacniając układ odpornościowy i wpływając na jego lepszą kondycję.

 

PRZYGOTUJ SWOJĄ DIETĘ DLA ZDROWIA.

Specjalizujemy się również w dietetyce bariatrycznej i onkologicznej.

 

mgr inż. Katarzyna Turek

dietetyk

Dietetyk kliniczny, technolog żywności, absolwentka studiów doktoranckich z tego samego zakresu, aktualnie w trakcie realizacji pracy doktorskiej. Pasjonatka zdrowego odżywiania, gastronomii i aktywnego trybu życia. Współpracuje z pacjentami onkologicznymi oraz bariatrycznymi oraz alergikami. Wspomaga dietą osoby przed rozpoczęciem leczenia oraz w trakcie niego, kiedy pojawiają się dolegliwości związane z zastosowaną terapią. Autorka książek: „ Nie daj się rakowi! Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej” oraz „Nie daj się alergii. Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych”. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, współpracuje ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych. Prowadzi zajęcia dla studentów, szkolenia dla farmaceutów, dietetyków oraz lekarzy z zakresu dietetyki, stosowania suplementacji, interakcji suplementów z lekami i żywnością. Edukatorka żywieniowa dorosłych, dzieci oraz młodzieży.

507 030 501

Umów wizytę!